
Przyssij płaski język do podniebienia. Ustaw głowę pionowo: opuść podbródek, upewnij się, że potylica nie “patrzy” w podłogę, wyciągnij tylną powierzchnię szyi. Nie tracąc podciśnienia, wysuwaj język lekko do przodu, podnosząc i przysysając jednocześnie jego tył, i wracaj do neutralnej pozycji. Nie zaciskaj ust, nie ruszaj ani żuchwą, ani głową. Pilnuj, żeby język się nie odklejał. Powtórz 10 razy lub do poczucia mocnego zmęczenia pod językiem. Kluczem jest utrzymanie języka w płaskim, szerokim stanie. Nie powinnaś/eś czuć ani zmęczenia, ani bólu w mięśniach żucia! Jeśli masz pytania, śmiało pisz w komentarzach
warsztaty z podrywu z tym obolałym językiem byłoby trudno
Od jutra zaczynam! Dam znać jak idzie
świetnie! będę czekać na update
Przyssac czyli przylozyc? I dokad wysuwac? Pewnie sa jakies niuanse
przyssać i spróbować wyciągnąć dotykając zębów, ale nie tracąc podciśnienia w środkowej części języka i płaskiego kształtu
@rysiewskadabkowska świetnie! będę czekać na update