Bardzo się staram, żeby barki nie były podnoszone. Może za mocno uciskam? Nie mówiłaś chyba z jaką siłą uciskać te miejsca? Ja naciskam z całej siły, żeby ręka się nie ślizgała po skórze, ale żeby złapała mięśnie.
Tak, jeśli uciskałaś z całej siły, to było za mocno. Staraj się zawsze dawkować nacisk do 6/10 maksymalnie. Jeśli palce się ślizgają po skórze, można użyć chusteczkę. W ostatnim ćwiczeniu nie ściskaj głowy, przesuwaj tkanki w górę, starając poczuć ślizganie się tkanek miękkich po czaszce.
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.
Mnie po tych ćwiczeniach boli głowa. 🙁 Co robiłam nie tak?
Najprawdopodobniej razem rękoma podnosisz barki
Bardzo się staram, żeby barki nie były podnoszone. Może za mocno uciskam? Nie mówiłaś chyba z jaką siłą uciskać te miejsca? Ja naciskam z całej siły, żeby ręka się nie ślizgała po skórze, ale żeby złapała mięśnie.
Tak, jeśli uciskałaś z całej siły, to było za mocno. Staraj się zawsze dawkować nacisk do 6/10 maksymalnie. Jeśli palce się ślizgają po skórze, można użyć chusteczkę. W ostatnim ćwiczeniu nie ściskaj głowy, przesuwaj tkanki w górę, starając poczuć ślizganie się tkanek miękkich po czaszce.