Kasiu, czyli rozumiem, że pierwszą część - ćwiczenia oddechowe i praca z brzuchem lepiej, żeby nie robić w ciąży ? Robiłam sobie w tym czasie samo oddychanie i głaskanie po brzuszku
Nie czuję nic w okolicy nosa, kiedy naciskam językiem na podniebienie. Czy to może być wina wysokiego podniebienia (gotyckiego)? Naciskałam też palcem na podniebienie i nic :/
Tak, przy gotyckim podniebieniu jest trudniej: ograniczony ruch i miejsce na język, ale próbuj mimo wszystko, to będzie wzmacniało język i nawet minimalny ruch w tej okolicy od wewnątrz jest dobry
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.
Kasiu, czyli rozumiem, że pierwszą część - ćwiczenia oddechowe i praca z brzuchem lepiej, żeby nie robić w ciąży ? Robiłam sobie w tym czasie samo oddychanie i głaskanie po brzuszku
Tak jest, w ciąży tej części nie robimy, będzie super, jeśli wrócisz do niej po urodzeniu. <3 Głaskanie po brzuszku to świetnie uzupełnienie
Nie czuję nic w okolicy nosa, kiedy naciskam językiem na podniebienie. Czy to może być wina wysokiego podniebienia (gotyckiego)? Naciskałam też palcem na podniebienie i nic :/
Tak, przy gotyckim podniebieniu jest trudniej: ograniczony ruch i miejsce na język, ale próbuj mimo wszystko, to będzie wzmacniało język i nawet minimalny ruch w tej okolicy od wewnątrz jest dobry
Po ćwiczeniach z brzuchem zrobiłam się głodna haha
😀 czyli trzeba zjeść
A czy cwiczenia z pierwszego webinaru nadal wykonujemy i łączymy z tymi czy teraz robimy tylko to?
Jak mocno naciskamy brzuch, na skali 1-10?:)
ojej, przepraszam, było w dalszej części webinaru! Napisałam w połowie, żeby później nie zapomniec pytań, ale odpowiedzi się pojawiły 🙂
5-6, nie chcemy żadnego bólu, przesuwamy brzuch w bok na tyle, na ile się da