Pewnie dno jamy ustnej. Pracujemy poprzez wszystkie ćwiczenia na język: masowanie, wzmacnianie, kontrolowane połykanie, podciągając środek, to normalne, że na początku są trudności z wykonaniem poprawnych ruchów
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.
Niestety moje podniebienie idzie do dołu przy przełykaniu 🙁 jak można z tym pracować?
Pewnie dno jamy ustnej. Pracujemy poprzez wszystkie ćwiczenia na język: masowanie, wzmacnianie, kontrolowane połykanie, podciągając środek, to normalne, że na początku są trudności z wykonaniem poprawnych ruchów
Ach, to było mega dobre! Tego potrzebowałam 😀 +10 do luzu twarzy i relaksu 😉 Dziękuję!
????????????
Te wygibasy językiem na boki póki co są dla mnie mission impossible ????
Próbuj jeszcze, można też trochę pomóc palcami, jeśli to nie wywołuje odruchów wymiotnych 🙂