Kasiu, czy podczas masowania żeber pozostajemy w tej pozycji na dole także na bezdechu? Ty to dłuuugo robisz, ja nie mam tak długiego wydechu, dużo szybciej muszę się wyprostować...
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.
Kasiu, czy podczas masowania żeber pozostajemy w tej pozycji na dole także na bezdechu? Ty to dłuuugo robisz, ja nie mam tak długiego wydechu, dużo szybciej muszę się wyprostować...
Jestem na dlugim wydechu i trochę bezdechu, tak, rób tyle, ile możesz. <3